Kontakt vårt salgsteam

Våre distriktssjefer hjelper deg med å finne produktene og konseptene som passer for deg og din bedrift. Enten du driver en liten kafé, et stort hotell eller en gourmetrestaurant veileder vi deg gjennom våre produkter og gir deg og dine ansatte det du ønsker av inspirasjon og opplæring. Ikke nøl med å ta kontakt med din distriktssjef i dag.

Lurer du på noe rundt våre produkter kan du se hele vårt sortiment her.

Distriktssjefer


Østlandet

Vidar Holt

Oslo - Akershus - Østfold

Vidar Holt
Tlf: 91 71 14 42
E-post: vidar.holt@lantmannen.com

Jan Ole Bjerkerud

Oslo - Akershus - Follo

Jan Ole Bjerkerud
Tlf: 91 72 21 81
E-post: jan.ole.bjerkerud@lantmannen.com

Narve Holmen

Oslo Vest - Akershus Vest

Narve Holmen
Tlf: 98 28 86 45
E-post: narve.holmen@lantmannen.com

Morten Ellefsen

Buskerud - Vestfold - Telemark

Morten Ellefsen
Tlf: 98 28 86 53
E-post: morten.ellefsen@lantmannen.com

Knut Olav Løkken

Hedmark - Oppland

Knut Olav Løkken
Tlf: 95 04 85 85
E-post: knut.olav.lokken@lantmannen.com


Sørlandet

Espen Backstrøm

Aust- og Vest-Agder

Espen Backstrøm
Tlf: 90 82 21 12
E-post: espen.backstrom@lantmannen.com


Vestlandet

Trond Vidar Mjørlaug

Rogaland

Trond Vidar Mjørlaug
Tlf: 98 28 86 55
E-post: trond.vidar.mjorlaug@lantmannen.com

Trond Sæterdal

Hordaland - Haugesund

Trond Sæterdal
Tlf: 98 28 86 52
E-post: trond.saterdal@lantmannen.com

Freddy Aga

Hordaland - Ålesund

Freddy Aga
Tlf: 97 19 71 84
E-post: freddy.x.aga@lantmannen.com


Midt-Norge

Øyvind Barø

Sør-Trøndelag - Nordmøre

Øyvind Barø
Tlf: 92 64 44 30
E-post: oyvind.baro@lantmannen.com

Jørgen Aftret

Trondheim - Nord-Trøndelag

Jørgen Aftret
Tlf: 98 28 86 57
E-post: jorgen.aftret@lantmannen.com


Nord-Norge

Jan Toralf Richardsen

Finnmark - Troms - Nordland Nord

Jan Toralf Richardsen
Tlf: 90 09 06 50
E-post: jantoralf@foodtek.no

Bjørn Holmstrøm

Finnmark - Troms - Nordland Nord

Bjørn Holmstrøm
Tlf: 47 62 68 65
E-post: bjorn@foodtek.no

Liv Erna Amundsen

Finnmark - Troms - Nordland Nord

Liv Erna Amundsen
Tlf: 48 28 79 51
E-post: liv@foodtek.no


Sentralt

Lars-Petter Sandvik-Olsen

Salgssjef

Lars-Petter Sandvik-Olsen
Tlf: 98 28 86 49
E-post: lpso@lantmannen.com

Kenneth Emdal

Salgsleder

Kenneth Emdal
Tlf: 90 57 84 99
E-post: kenneth.emdal@lantmannen.com

Kontakt
Lantmännen Unibake Norge

Postboks 24

N - 1403 Langhus
Besøksadresse: 
Berghagan 2, 1405 Langhus

+47 98 28 86 00
Kontakt

Send en e-post

Lantmännen