Contacte con nosotros

Estaremos encantados de ponernos en contacto con usted.

Vul je vraag of opmerking in in het onderstaande formulier. We nemen zo snel als mogelijk contact op. Je kunt ook rechtstreeks met je vertegenwoordiger contact opnemen:

  • Oost-Vlaanderen: Muriel De Boel (0491/62.89.09 - muriel.de.boel@lantmannen.com)
  • West-Vlaanderen: vacature
  • Antwerpen: Aroen Vleyninckx (0492/27.45.74 - aroen.vleyninckx@lantmannen.com)
  • Limburg: Dirk Stalmans (0476/86.90.73 - dirk.stalmans@lantmannen.com)
  • Vlaams-Brabant: Patrick Ilunga (0479/72.24.79 - patrick.ilunga@lantmannen.com)
  • Brussels Hoofdstedelijk Gewest: Massimo Ragatuso (0479/72.44.07 - massimo.ragatuso@lantmannen.com)
  • Waals-Brabant, Henegouwen, Namen: Vincent Dubois (0471/06.95.04 - vincent.dubois@lantmannen.com)
  • Luik, Luxemburg, Groothertogdom Luxemburg: Dominique Merkelbach (0479/72.20.79 - dominique.merkelbach@lantmannen.com)

Lees onze Privacy Policy voor verdere informatie over de verwerking van persoonlijke data.

Contacto
Lantmännen Unibake Spain S.L.U.
(+34) 915 245 714

Lantmännen Unibake Spain S.L.

Madrid: Calle Velázquez 157 – Planta 1, 28002 Madrid 

Barcelona: Onecowork Estruc, 9 S.L.U. C/ Estruc, 20 - 08002 Barcelona

Tel. +34 915 245 714 | © 2018 Lantmännen Unibake

 

Política de Privacidad y Cookies