Kontakt vårt salgsteam

Våre distriktssjefer hjelper deg med å finne produktene og konseptene som passer for deg og din bedrift. Enten du driver en liten kafé, et stort hotell eller en gourmetrestaurant veileder vi deg gjennom våre produkter og gir deg og dine ansatte det du ønsker av inspirasjon og opplæring. Ikke nøl med å ta kontakt med din distriktssjef i dag.

Lurer du på noe rundt våre produkter kan du se hele vårt sortiment her.

Distriktssjefer


Østlandet

Jan Ole Bjerkerud

Oslo - Akershus Nord

Jan Ole Bjerkerud
Tlf: 91 72 21 81
E-post: jan.ole.bjerkerud@lantmannen.com

Narve Holmen

Oslo Vest - Akershus Vest - Follo

Narve Holmen
Tlf: 98 28 86 45
E-post: narve.holmen@lantmannen.com

Henriette Fossdal

Østfold

Henriette Fossdal
Tlf: 98 28 86 39
E-post: henriette.fossdal@lantmannen.com

Knut Olav Løkken

Hedmark - Oppland

Knut Olav Løkken
Tlf: 95 04 85 85
E-post: knut.olav.lokken@lantmannen.com

Morten Ellefsen

Buskerud - Vestfold - Telemark

Morten Ellefsen
Tlf: 98 28 86 53
E-post: morten.ellefsen@lantmannen.com


Sørlandet

Espen Backstrøm

Aust- og Vest-Agder

Espen Backstrøm
Tlf: 90 82 21 12
E-post: espen.backstrom@lantmannen.com


Vestlandet

Trond Vidar Mjørlaug

Rogaland - Flekkefjord - Stord

Trond Vidar Mjørlaug
Tlf: 98 28 86 55
E-post: trond.vidar.mjorlaug@lantmannen.com

Trond Sæterdal

Hordaland - Sogn og Fjordane

Trond Sæterdal
Tlf: 98 28 86 52
E-post: trond.saterdal@lantmannen.com


Midt-Norge

Marius Karlsen

Trondheim - Sør-Trøndelag - Møre og Romsdal

Marius Karlsen
Tlf: 46 92 52 14
E-post: marius.karlsen@lantmannen.com

Jørgen Aftret

Trondheim - Nord-Trøndelag - Nordland

Jørgen Aftret
Tlf: 98 28 86 57
E-post: jorgen.aftret@lantmannen.com


Nord-Norge

Jan Toralf Richardsen

Finnmark - Troms - Nordland Nord

Jan Toralf Richardsen
Tlf: 95 09 06 50
E-post: jantoralf@foodtek.no

Bjørn Holmstrøm

Finnmark - Troms - Nordland Nord

Bjørn Holmstrøm
Tlf: 47 62 68 65
E-post: bjorn@foodtek.no

Liv Erna Amundsen

Finnmark - Troms - Nordland Nord

Liv Erna Amundsen
Tlf: 48 28 79 51
E-post: liv@foodtek.no


Sentralt

Knut Terje Førre

Salgssjef

Knut Terje Førre
Tlf: 97 55 69 81
E-post: knut.forre@lantmannen.com

Kontakt
Lantmännen Unibake Norge

Postboks 24

N - 1403 Langhus
Besøksadresse: 
Berghagan 2, 1405 Langhus

+47 98 28 86 00
Kontakt

Send en e-post

Privacy Policy