Polska – Select country

Kontakt

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.

Siedziba / Head Office
ul. Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań, Poland

Biuro / Visiting Address
Stanisławów Pierwszy,
ul. Strużańska 10,
05-126 Nieporęt, Poland

Tel: +48 22 772 42 54
Fax: +48 22 772 40 46

biuro@lantmannen.com

REGIONALNI KIEROWNICY SPRZEDAŻY / województwa

mazowieckie

Marzena Jurewicz-Komuda                                                                                                 

Tel: +48 600 487 210                                                                          marzena.jurewicz-komuda@lantmannen.com

łódzkie, świętokrzyskie

Mariusz Piazdecki
Tel: +48 600 487 322
mariusz.piazdecki@lantmannen.com

 

 

 

opolskie,
dolnośląskie, śląskie

Maciej Polus
Tel: + 48 600 487 218
maciej.polus@lantmannen.com

wielkopolskie,
lubuskie, zachodniopomorskie

Michał Święcicki
Tel: +48 696 357 646
michal.swiecicki@lantmannen.com

 

małopolskie

Paweł Grudzień
Tel: + 48 600 487 237
pawel.grudzien@lantmannen.com

pomorskie,
warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie

Zbigniew Dyrda
Tel: +48 600 487 289
zbigniew.dyrda@lantmannen.com

 

Eksport

Jerzy Zwolski
Tel: + 48 600 487 301
jerzy.zwolski@lantmannen.com

lubelskie, podkarpackie

Witold Lenar
Tel: +48 600 487 280
witold.lenar@lantmannen.com

Czechy/Słowacja

Rudolf Vybiral
Tel: + 48 883 362 914
rudolf.vybiral@lantmannen.com 
Kontakt
Lantmännen Unibake Poland Sp. z o.o.

Siedziba/Headquarter

ul. Unii Lubelskiej 1 

61-249 Poznań, Poland

Biuro / Visiting Address

Stanisławów Pierwszy

ul. Strużańska 10

05-126 Nieporęt, Poland

 

 

 

+48 22 772 42 54
Janusz Tabor

Dyrektor Sprzedaży

Copyright 2018 Lantmännen Unibake Poland Sp. z .o.o. All rights reserved

Więcej informacji na temat naszej Polityki Prywatności oraz plików Cookies tutaj

Lantmännen